Filter

Obroża dla psa z bursztynem zyskuje na popularności. Jest to metoda, która zyskała rozgłos kilka lat temu. Jak działa i w jaki sposób odstrasza pchły i kleszcze? Okazuje się, że bursztyn wyróżnia się specyficzną opornością elektryczną, a przez ciągłe pocieranie sierści psa naładowuje ją elektrostatycznie. Jest to niewyczuwalne dla człowieka, ani dla psa, jednak rozprzestrzenia się na całe ciało zwierzęcia. Kiedy pasożyt uczepi się sierści, doznaje wstrząsu elektrycznego, przez co spada z psa. Kleszcze i pchły ma dodatkowo odstraszać żywiczno-korzenny zapach obroży.
Nasze obroże wykonujemy z naturalnego, nieoszlifowanego bursztynu bałtyckiego, ponieważ tylko taki jest w tym przypadku skuteczny.

Różaniec z bursztynem

W naszej ofercie można również znaleźć różaniec z bursztynem. Jest to dziesiątką z zawieszka ze Świętym Krzysztofem. W naszym sklepie internetowym można znaleźć dwie wersje produktu – jaśniejszą oraz ciemniejszą. Co ważne, poszczególne różańce mogą się od siebie nieznacznie różnić, ponieważ bursztyn jest materiałem naturalnym, a więc nie ma dwóch takich samych. Co ważne, wszystkie dostępne w naszym sklepie propozycje wykonujemy ręcznie.