Piękna biżuteria, która podkreśli urodę każdej kobiety. Kolczyki z bursztynu przykuwają wzrok, ponieważ są niecodzienną, oryginalną ozdobą. Ten kamień szlachetny jest dostępny w wielu różnorodnych kolorach, co widać również w naszym sklepie internetowym. Oferujemy dostęp do różnorodnych modeli kolczyków w różnych rozmiarach i kształtach. Są to m.in. niewielkie, minimalistyczne wtyczki, które nie są ciężkie i zapewniają duży komfort noszenia. Świetnie sprawdzają się na co dzień, w szczególności przy związanych włosach oraz krótkich fryzurach. Posiadamy również kolczyki na zatrzask, które są nieco większe i zwisające. W zależności od modelu, mogą bardziej lub mniej przykuwać uwagę. Posiadamy zarówno minimalistyczne propozycje, jak i te nieco odważniejsze. Oferowane przez nas kolczyki mogą być idealnym uzupełnieniem również innej damskiej biżuterii z bursztynem .

Srebrne kolczyki na każdą okazję

Nasze srebrne kolczyki sprawdzają się nie tylko do noszenia na co dzień, ale również przy większych wyjściach i eleganckich imprezach. Nasza oferta jest tak szeroka, że każda osoba znajdzie u nas odpowiednią propozycję dla siebie, która będzie świetnie się prezentować również podczas uroczystego przyjęcia.
Dużym atutem naszej biżuterii jest to, że charakteryzuje się nie tylko pięknym wyglądem, ale również bardzo solidnym wykonaniem. Kolczyki są zatem trwałe oraz odporne. Wykonujemy je ręcznie z naturalnego bursztynu oraz srebra.

Filter