Filter

Ta tradycyjna dekoracja nigdy nie wychodzi z mody. Broszki z bursztynu mogą być wspaniałym urozmaiceniem każdej stylizacji. Pięknie prezentują się przy klasycznych swetrach, eleganckich koszulach, ale również różnego rodzaju szalach czy chustach. Wszystkie oferowane przez nas broszki są wykonywane ręcznie z czystego srebra oraz oryginalnych, bałtyckich bursztynów. W naszą pracę wkładamy ogrom serca i cząstkę siebie, dzięki czemu każda z naszych broszek charakteryzuje się pięknym, ponadczasowym designem.
Oferowana przez nas biżuteria jest również wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Są to bowiem uniwersalne, a przy tym bardzo oryginalne propozycje, które jako dekoracja przydają się każdego dnia.

Broszki w różnych kształtach i kolorach

Stawiamy na różnorodność, dlatego w naszym sklepie internetowym można znaleźć broszki w różnych kształtach oraz kolorach. Jest to biżuteria imitująca myszki, flamingi, róże czy instrumenty muzyczne. Ponadto dekoracją są kamienie w różnorodnych kolorach – od jasnej, unikalnej bieli, przez żółć i pomarańcz po ciemną czerń. Broszkę można zatem swobodnie dopasować tematycznie do zainteresowań oraz upodobań konkretnej osoby.